محل تبلیغات شما

فاطمه جان سلام بر تو.سلام بر تو ای شادمانی دل پیامبر، ای راز در هم شکسته ناشناخته، ای حیات بخش ترین نسیم، سلام به تو که تمام یاسها و نیلوفرها تمام گلبرگها کمترین انعکاس لطافت توست. بانوی من ای بانوی بی نشان آب و آفتاب، ای طراوت نا مکرر بهشت، ای حیات گوارای آبها، ای همسر علی، ای دختر نبی، به صراحت بی پایان حق سوگند، نامت سزاوار چنان تقدیسی است که نه در قلمم بلکه در قلبم نمی گنجد. سلام بر تو بانوی من، سلام در هم شکسته ای آرزومند، سلام تمام مهر ورزان پیشکش آستان آسمانیت. فاطمه جان سلام بر تو.سلام بر تو ای شادمانی دل پیامبر، ای راز در هم شکسته ناشناخته، ای حیات بخش ترین نسیم، سلام به تو که تمام یاسها و نیلوفرها تمام گلبرگها کمترین انعکاس لطافت توست. بانوی من ای بانوی بی نشان آب و آفتاب، ای طراوت نا مکرر بهشت، ای حیات گوارای آبها، ای همسر علی، ای دختر نبی، به صراحت بی پایان حق سوگند، نامت سزاوار چنان تقدیسی است که نه در قلمم بلکه در قلبم نمی گنجد. سلام بر تو بانوی من، سلام در هم شکسته ای آرزومند، سلام تمام مهر ورزان پیشکش آستان آسمانیت.

فاطمه جان سلام بر تو

بازهم سرد گذشتند، شب یلداها...

بی تو زندگی مرگ است

ای ,سلام ,تو ,تمام ,بانوی ,حیات ,بر تو ,سلام بر ,ای حیات ,در هم ,هم شکسته ,پیشکش آستان آسمانیت ,آستان آسمانیت فاطمه ,ورزان پیشکش آستان ,حیات گوارای آبها،

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بانیاران (امیرحقمراد , خدامراد , سید حسن ,عزیزمراد) Julie's memory خرید لوازم آرایشی دیجی کالا ،خرید اینترنتی لوازم آرایشی ravanshenacc دست نوشت های یک مهندس علوم دامی دورهمی taitileca . Paul's site Melissa's life